19 Вересня 2023
Наймасштабніша спортивна подія осені

Сьогодні в Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну відбулася наймасштабніша спортивна подія осені. З нагоди Міжнародного дня студентського спорту Студентська рада коледжу ініціювала проведення шахово–шашкового Турніру.

♟️Вже давно доведено, що шахи та шашки – це більше, ніж просто гра. Вони є відмінним засобом розвитку інтелекту, креативності та стратегічного мислення. Популяризація їх серед студентів є важливим кроком до підвищення рівня розвитку молоді та створення умов для їхнього успіху в майбутньому.
🎓 Про початок турніру оголосила голова Студентської Ради Софія Богдан, побажавши усім учасникам гарного переможного дня. Далі Єлизавета Григорій, керівниця сектору навчально–просвітницької роботи разом з Оленою Вакараш, керівницею сектору спортивної роботи, розповіли історію виникнення найпоширеніших спортивних ігор сучасності, які поєднують в собі елементи мистецтва, уяви, науки, логічно–точних розрахунків і спорту.
🙌 Після цього розпочався турнір, який тривав майже дві години і в якому взяли участь близько 50 учасників. Це студенти першого та другого курсів, які мали можливість проявити свою витримку, кмітливість, наполегливість, розумову вправність та здібності і, звичайно, поборотися за найвищі сходинки в турнірній таблиці. В спортивному залі, де проводились змагання, панувала напружена й, водночас, доброзичлива атмосфера, кожен гравець команди зосереджено прораховував свої ходи і комбінації. Вболівальники підтримували своїх одногрупників, мотивували і щиро раділи кожному переможному ходу. Цікаво, що учасники команд, які вибували з турніру, залишались і продовжували грати в шашки, тим самим насолоджувались грою і доводили, що головне не перемога, а сам процес і участь у грі.
💬 «Надзвичайно вразив високий ажіотаж серед студентів, і велика кількість заявок на участь. Це підтверджує те, що проведення турніру з шахів та шашок є дійсно цікавим дозвіллям для студентів»,– ділиться своїми враженнями одна з організаторок турніру Надія Фоглінська, викладач–методист математики.
У змаганнях, які стали прекрасним взірцем конкурентної, гострої, але чесної і шляхетної боротьби, є переможці. Вітайте їх!
_______________
🏆 Шахи:
1️⃣ місце – команда групи 2–072
2️⃣ місце – команда групи 1–072
3️⃣ місце – команди груп 1сп–182 та 1–182Б
_______________
🏆 Шашки:
1️⃣ місце – команда групи 1–182А
2️⃣ місце – команда групи 2–182Б
3️⃣ місце – команди груп 1–071 та 2–072
Щиро дякуємо учасникам турніру за активну участь!


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss