26 Листопада 2021
Ми в Центрі біржових технологій

Студенти другого курсу економічного відділення Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну разом із викладачем обліково-фінансових дисциплін Наталкою Кучінік відвідали фінансовий інтенсив, що проходив у Центрі біржових технологій.

В Центрі студенти ознайомилися з видами міжнародних ринків та способами їх аналізу, зокрема, особливостями функціонування Міжнародного валютного ринку Forex та його учасниками. Спікер заходу Вадим Гаврилов – керівник Центру у місті Чернівцях, досвідчений фінансист та експерт, в реальному часі продемонстрував як відбувається купівля та продаж акцій на прикладі таких відомих кампаній, як Apple, Google, Amazon, Tesla. Для учасників було проведено аналіз різного роду інвестицій з точки зору їх прибутковості, ризиковості та періоду окупності, розібрали оптимальний склад інвестиційного портфеля на конкретному кейсі. Під час зустрічі студенти ставили питання спікеру, мали можливість обговорити нову та цікаву інформацію, зробити нотатки.

Дякуємо за організацію зустрічі та запрошення спеціалісту з інвестування та бізнес-експерту Центру біржових технологій – Аліні Сандизі, яка, до слова сказати, є випускницею Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38