23 Грудня 2021
Майстер–клас на тему: «Податок на додану вартість: обліковий аспект та податкові нюанси»

Майстер–клас від Галини Дарчук – сертифікованого бухгалтера, аудитора, бізнес–консультанта та засновниці консалтингового центру «DARCHUK CONSALTING» відбувся під час навчальної практики в студентській аудиторії академічної групи третього курсу спеціальності «Облік і оподаткування».

Галина Дарчук провела майстер–клас на тему: «Податок на додану вартість: обліковий аспект та податкові нюанси». Студенти разом з гостею розібрали особливості бухгалтерського обліку ПДВ, а саме: визначення першої події та дати складання податкових накладних, первинні документи, які підтверджують господарські операції, як перевірити дані в обліку щодо відповідності операції складеним податковим накладним та розрахункам коригування. Студенти складали податкову накладну та Податкову Декларацію з ПДВ, розібралися як перевірити реєстраційний ліміт для реєстрації податкових накладних, побачили як працювати в електронному кабінеті платника податків. Також Галина Василівна пояснила, за якими критеріями операція платника ПДВ визнається ризиковою та як не потрапити до списку ризикових платників ПДВ.
Наостанок учасники заходу отримали чек–лист Бухгалтера по ПДВ від DARCHUK CONSALTING, що дасть змогу чітко засвоїти алгоритм дій бухгалтера при веденні обліку ПДВ.
Висловлюємо подяку Галині Дарчук за крутий майстер–клас, на якому всі учасники мали змогу розібратися в складній темі та навчатися у справжнього експерта з обліку та податків!


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38