26 Травня 2022
Екологічна свідомість молоді в контексті глобальних процесів сучасності

Сьогодні, 26 травня, відбулося онлайн засідання обласного методичного об᾿єднання викладачів хімії, біології і екології закладів фахової передвищої освіти в формі Обласної студентської науково–практичної конференції «Екологічна свідомість молоді в контексті глобальних процесів сучасності» та науково–методичного семінару «Сучасні технології викладання в умовах змішаного навчання під час карантину».

👥 Під час роботи конференції було заслухано доповіді та переглянуто електронні презентації, що їх підготували студенти. Серед учасників онлайн заходу була і студентка Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну Каріна Корнійчук, яка презентувала власну науково–пошукову роботу «Органолептичні показники якості води. Знезараження води вдома» (науковий керівник: Божена Буркут).

🚰 У своїй доповіді студентка запропонувала практичні методи знезараження води та, зокрема, звернула увагу на те, що навички визначати якість води та робити воду придатною до вживання допоможуть зберегти здоров’я, а деколи навіть життя, тому володіння ними набуватиме все більшого значення в майбутньому людства.

🗣 Крім того виступила й викладач хімії, біології і екології Божена Буркут з доповіддю «Засоби реалізації інноваційних технологій в умовах дистанційного та змішаного навчання на заняттях з хімії», в якій продемонструвала можливості застосування сучасних інформаційних технологій у навчанні з хімії як однієї з найбільш важливих і стійких тенденцій розвитку світового освітнього процесу.


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38