31 Грудня 2021
Дорога коледжансько родино!

Цей рік знову випробував на міцність кожного з нас. Ми переосмислили важливість живого спілкування, зрозуміли, якою дорогою є кожна рідна нам людина. На жаль, цей рік став роком втрат для коледжу. Ми попрощалися з корифеями педагогіки, ми схиляли голови в смутку та горі, розуміючи, як в одну мить із цими людьми пішла ціла епоха.

Та рік, що минає, також став роком нових спроб і нових починань. Важливо те, що ми не зупинилися! Завдяки злагодженій командній праці, відданості коледжу наші студенти продовжили навчання, ми започаткували і реалізували багато проєктів, свідченням цього є низка нагород та відзначень на державному рівні. Неодноразово мав нагоду пересвідчуватися, що готовність до дії, впевненість у людях, які поруч, і віра в те, що наші нинішні починання мають велике майбутнє, допомагають пройти навіть через найбільші виклики.

Дякую кожному з Вас за працю, старанність і присвяту Чернівецькому фаховому коледжу технологій та дизайну. Ціную все, що робите і знаю, як вболіваєте за наш коледж.
Нехай щодень нового року буде наповнений миром і щастям, здоров’ям і любов’ю! Бажаю, щоб поруч були найдорожчі та найрідніші люди!
 
Зі щирою повагою, директор
Чернівецького фахового коледжу
технологій та дизайну,
Заслужений працівник освіти України
Микола ПЕКАРСЬКИЙ


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss