24 Серпня 2021
Дорога коледжанська родино!

З нагоди великого державного свята – Дня незалежності України – прийміть мої щирі привітання та побажання миру, добробуту і благополуччя, здоров’я і щастя! 24 серпня 1991 року назавжди увійде в історію України як день, коли здійснилися споконвічні прагнення українців жити у своїй державі, за яку боролися і віддали життя багато поколінь нашого народу.

Ці три десятиліття насправді мали колосальний вплив на кожного з нас, починаючи від усвідомлення унікальності і важливості України на світовій арені ― до розуміння, що за нас ніхто нічого не зробить. 30 років незалежності – це саме час стати творцями власного щастя, власної безпеки, власного добробуту та успіху.
 
Хочу відмітити, що роки незалежності змінили і Чернівецький фаховий коледж технологій та дизайну. Ми переживали різні часи, не завжди все вдавалося так, як планували, та завжди у фокусі наших рішень були передовсім інтереси студентів і працівників.
 
Бажаю Вам відчути, наскільки потужним і рушійним може стати вчасно прийняте мудре рішення, готовність зробити обдуманий крок і за жодних обставин не йти на компроміси з власним сумлінням. Якими важливими є щоденні старання та праця, і як, дбаючи про добробут свого народу, ми забезпечуємо успішне майбутнє своїм найріднішим.
 
Слава Україні!
Героям слава!
 
З повагою ― Микола Пекарський,
директор Чернівецького фахового
коледжу технологій та дизайну


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38