14 Лютого 2023
День закоханих у стилі Романтичного квесту, який він?

Відповідь на це запитання можна було спостерігати сьогодні у Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну, коли проходила активна інтелектуальна гра–випробування на уміння змагатися!

👥 Розігрівшись та прокинувшись остаточно, студенти в розсипну кинулись виконувати завдання. Танцювали, малювали, співали, виконували несподівані завдання на ерудицію – все це створило молоді та дорослим справжнє свято. Вісім команд студентів рушили за маршрутами від локації до локації, де на них чекали творчі завдання на станціях: «У пошуках сердець», «Я люблю ЗСУ», «Закохані в юність», «Інтелектуальна», «Художня», «Музична», «Закоханий кросворд», «Літературна», «Кулінарна», «Загадкова», «Розбите серце».
Спочатку все здавалось зовсім просто і легко, але коли довелось пересуватись по станціях та виконувати завдання, тоді вже проявилась інтрига, відчуття азарту, нетерпіння та ентузіазм все скоріше зробити і бути першими!
❤️ І було не важливо хто переміг, а важливо те, що кохання – переможець усіх життєвих конкурсів. Ми пам’ятаємо часи, коли лютий асоціювався переважно з символами кохання. І всі ми ходили щасливі й піднесені. Минулий рік все змінив: у лютому час застиг і ми постійно відчуваємо біль. Але попри все, ми – за кохання і воно обов’язково переможе, як світло темряву!


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss