20 Лютого 2024
Ангели памʼяті

Сьогодні студенти та викладачі Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну вже вкотре долучились до щорічної Всесвітньої тихої акції пам’яті Героїв Небесної Сотні під назвою «Ангели пам’яті».

Її метою є вшанування пам’яті загиблих у розстрілах, які почались 18 лютого 2014 року в центрі нашого мирного Києва. Цей період став початком жорстокої й кривавої війни, яку розв’язала росія проти України.

На алею сакур, що на вулиці Головній, студенти принесли своїх мовчазних символічних ангелів, виготовлених власноруч, та прикрасили ними дерева, які ой як зросли за ці десять років, на згадку про тих, хто віддав життя за мирну незалежну Україну.

Цими днями минуло 10 років від розстрілу Небесної Сотні. Наші студенти були ще дошкільнятами чи учнями молодшої школи під час Революції Гідності. Тепер це вже свідома студентська молодь. Вони майже не пам’ятають тих подій! Проте вони добре знають і усвідомлюють подвиг Небесної Сотні. Це усвідомлення живе і має жити та формувати нову генерацію українців зі своєю історичною пам’яттю.

Наша спільна мета – не дати забути про тих, хто загинув, вирішуючи долю і майбутнє нашої країни. Ми повинні завжди пам’ятати той день, коли перші янголи, віддавши життя за нашу свободу і незалежність, піднеслись до неба. Це день скорботи і, водночас, гордості за наш народ. Ми віримо, що ваша жертва, ціною у життя, недаремна!

Слава Героям Небесної Сотні!

Слава нашим Захисникам!

Слава Україні!


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss