30 Листопада 2021
16 днів проти насильства

30 листопада в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» ми продовжили цикл зустрічей з представниками сектору протидії домашньому насильству Чернівецького районного управління поліції для обговорення актуальної наразі теми домашнього насильства.

Сьогодні згаданий підрозділ знову представляла старша інспекторка Вікторія Трофімова, яка під час заняття «Законодавство України у сфері запобігання та протидії домашньому насильству» зі студентами та кураторами першого курсу відповіла на низку запитань та ознайомила із законодавчою базою щодо видів та відповідальності за вчинене домашнє насильство. Лекторкою було висвітлено аспекти щодо розуміння проблеми домашнього насильства, її існування, причин, роль кривдників і жертв, а також широкий діапазон цього ганебного явища в суспільстві. Адже розпізнати наявність домашнього насильства досить важко, оскільки воно відбувається у сімейному колі і поведінка насильника може бути зовсім іншою, коли його оточують інші люди. Крім того, більшість жертв, особливо неповнолітніх дітей, не розповідають про те, що стали жертвою або свідком насильства. І, звісно ж, куди і до кого можна звернутись у разі його скоєння.

Ми щиро дякуємо представникам сектору протидії домашньому насильству Чернівецького районного управління поліції та її керівнику за те, що, не зважаючи на свій щільний графік і таку нелегку та непередбачувану роботу, вони вже вкотре віднаходять час для зустрічей зі студентами та викладачами нашого коледжу!

Везіння і розуміння вам у роботі, ну і, звісно ж, затишку і гармонії вдома!


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38