17 Березня 2021
Роль студентського самоврядування у формуванні соціально–психологічного клімату в коледжі

17 березня розпочала роботу VI Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих учених «Роль і місце студентського самоврядування у підвищенні якості освіти», організатором якої є Буковинський державний медичний університет. Однією з-понад п’ятдесятьох активних учасників конференції з України та інших країн була Алла Бордіянчук – голова Студентської ради Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну.

Студентка виступила перед учасниками конференції з доповіддю на тему: «Роль студентського самоврядування у формуванні соціально–психологічного клімату в коледжі» (науковий керівник – Ірина Горожанська, практичний психолог коледжу).

У своїй доповіді Алла висвітлила питання організації роботи студентського самоврядування коледжу, його функціонування і вплив на учасників освітнього процесу та їхнє майбутнє. Вона дійшла висновку, що студентське самоврядування в коледжі забезпечує комплексний виховний вплив на студентів, залучаючи їх до усвідомленої, систематичної участі в справах не лише академічної групи та коледжу, але й поза його межами, формує соціально-психологічний клімат у студентському середовищі з позитивною спрямованістю.


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss