26 Червня 2024
Ланцюжок незламності

Наші Захисники – приклад сили і мужності українського народу! Ми вкотре переконалися в цьому, спілкуючись з військовими в дружній, неформальній атмосфері.

Сьогодні студенти Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну долучилися до акції «Ланцюжок незламності», яку організував департамент освіти і науки Чернівецької ОВА спільно з Чернівецьким територіальним центром комплектування у Чернівецькому музеї культури і побуту. Акцію започаткували заклади фахової передвищої освіти Запорізької області спільно з громадською організацією «Наші мрії», а Чернівецька область перейняла естафету від Івано–Франківщини.

Студентство області спілкувалося з військовими у формі діалогу, під час якого питання від студентів наводили приємні спогади, іноді посмішку, іноді сум на очах у наших Захисників, а студенти із захопленням слухали цікаві розповіді з їхнього життя.

На знак подяки студенти подарували військовим власноруч розписані гільзи на пам’ять про проведену акцію, натомість військовослужбовці пригостили всіх учасників акції смачним обідом з польової кухні, що дозволило продовжити спілкування в неформальному форматі під час польового пікніку.


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss