16 Листопада 2020
З НАГОДИ 80–РІЧЧЯ ВІД ДНЯ ЗАСНУВАННЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

Шановні студенти, випускники, викладачі та працівники Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну! 80 років тому, а саме 16 листопада 1940 року, було засновано Чернівецький технікум текстильної промисловості, який пройшов історичний шлях і сьогодні за новою назвою «Чернівецький фаховий коледж технологій та дизайну» є визнаним професійно–освітнімосередком Буковини.

Іти до мети – не просто. Світ постійно змінюється, сьогодення ставить високі ви­моги, динаміка часу потребує відповідних інноваційних підходів та конкурентоспро­можних дій. Однак, переконаний, що завдяки спільним зусиллям, довірі, співпраці, обопільній роботі ми будемо вчитися і працювати в закладі освіти, який пам’ятає свої традиції, усвідомлює новітні вимоги європейського освітнього простору і, насамперед, орієнтується на потреби сучасного громадянина.

Маючи нагоду, щиро дякую всім і кожному, хто стояв біля витоків коледжу, у різні рокидолучався до його історії, вітаю всіх Вас, на чиїх очах і зусиллями яких творить­ся нова сторінка історії Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну! Адже сучасний колектив коледжу – це здорове поєднання професійного досвіду досвідчених викладачів з новаторськими ініціативами молоді.

Сьогодні і завжди ми гордимося студентами і багатотисячними випускниками коледжу, які мають можливість реалізовувати набуті знання, вміння і навики в усіх куточках України і світу. І це заслуга всього колективу, який за ці 80 років став справжньою академічною родиною. Вірю в те, що майбутні покоління працівників та студентів збережуть славні традиції, які культивувалися впродовж 80 років!

Прикро, що нам сьогодні не вдасться реалізувати ті грандіозні плани святкової програми до 80–річчя, але цю прикрість може компенсувати лише збережене здоров’я усіх, кому небайдужа доля нашої спільної справи, ім’я якої Чернівецький фаховий коледж технологій та дизайну.

Особливі слова подяки висловлюю представникам органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, нашим партнерам і замовникам кадрів – співпраця з вами і ваша підтримка робить нас сильнішими на ринку освітніх послуг.

Я вдячний всім за те, що ми вже зробили разом, але те, що ми ще можемо зробити в майбутньому виглядає ще амбітнішим. Бажаю усім Вам невичерпної життєвої та творчої наснаги, здоров’я, миру, подальших успіхів для блага України!

З повагою Директор коледжу, Заслужений працівник освіти України Микола Пекарський


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38