26 Листопада 2022
Професійний розвиток викладачів

24 листопада на базі Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів фінансово–економічних дисциплін закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області на тему «Професійний розвиток викладачів дисциплін економічного напрямку закладів фахової передвищої освіти».
На початку роботи засідання до колег звернулася керівник методоб’єднання Світлана Душенко, яка розповіла про план роботи та нагальні питання порядку денного.

Далі до слова були запрошені викладачі Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну, які поділились власним досвідом підвищення кваліфікації за окремими напрямками.

Вікторія Лаготюк розповіла про підвищення педагогічної майстерності викладача в контексті сучасних освітніх викликів як невід’ємної складової його професійної підготовки.
Анна Чепишко зробила акцент на цифровій компетентності викладача як елементу цифровізації освітнього процесу. 
Особливу зацікавленість викликали доповіді викладачів фахових дисциплін, а саме: Вікторія Лаготюк розкрила можливості фахового удосконалення викладача економічних дисциплін, Наталка Кучінік зосередилась на професійному зростанні викладача облікових дисциплін, а Світлана Душенко приділила увагу можливостям підвищення професійної компетентності викладача фінансових дисциплін.

До виступів також долучилася Світлана Недельська, викладач Чернівецького фахового коледжу Львівського національного університету природокористування, яка розповіла про власний досвід стажування, що є одним із видів підвищення кваліфікації на підприємствах нашої області.

Завершилося засідання жвавою дискусією та окресленням напрямів подальшої активної діяльності викладачів фінансово-економічних дисциплін фахових коледжів Буковини.


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38