4 Грудня 2020
Час для втілення добрих справ

Рік добігає завершення в передчутті свят, а ми вчергове не забуваємо подякувати усім, кому небайдуже. Бо не питай, що твоя країна може зробити для тебе, спитай, що ти можеш зробити для своєї країни…

Нагадаємо, що у листопаді до Всесвітнього дня доброти волонтерським сектором Студентської ради коледжу було зініційовано збір коштів для допомоги тим, хто цього потребує. Ще у листопаді ми закупили продукти харчування та предмети першої необхідності для мешканців Міста Добра Марти Левченко, а зараз, коли акція досягла свого фінішу – відправляємо необхідне нашим Захисникам, які нині перебувають на Сході: закупили 200 метрів електрокабелю та світлодіодні лампи для проведення електромережі й освітлення бліндажів. Не змогли ми залишити наших військових без солодкого й кави, адже, ми вже знаємо за багато років, що їх це втішає і підіймає настрій! Усе необхідне сьогодні було передане волонтерам, які 6 грудня, у День Збройних сил України, мають доставити нашим хлопцям на передову. Як раз до свята.

Наші дорогі, безцінні Захисники! Вітаємо вас з професійним святом! Най вам буде завше світло й солодко! Бережіть себе! Повертайтесь живими і здоровими! Ми молимось за вас!

Ще раз ми хочемо щиро подякувати студентам, їхнім сім’ям і викладачам коледжу за те, що відгукнулись! Знайшли можливість і час для втілення ДОБРИХ СПРАВ!

Робімо добрі справи, не зважаючи на день за календарем! І у свята, і в будні ми всі маємо усвідомлювати, що, на сьогоднішній день, підтримка наших воїнів – задача кожного, кому не байдужа доля наших Захисників та України!


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss