17 Листопада 2020
Атестація 2020

17 листопада в академічній групі 4 курсу викладач фізичного виховання Сергій Головачук провів практичне заняття на тему: «Особливості розвитку силових видів вправ та базові комплекси з атлетичної гімнастики». Викладач окреслив мету заняття: розвиток і удосконалення фізично–оздоровчих вправ студентів з урахуванням їх індивідуальних характеристик, сприяння розвитку їх фізичних якостей.

Заняття відповідало змісту робочої програми, а методи і прийоми навчання – поставленим завданням. Це сприяло формуванню у студентів навичок техніки виконання вправ силового характеру та удосконалення комплексу вправ  для розвитку м’язів рук, спини, грудей, стегон. Всі етапи заняття проведені послідовно, з логічним зв’язком між ними. Викладачем на кожному етапі чітко і переконливо здійснювалася постановка навчальних завдань, поєднувалися індивідуальна та фронтальна форми роботи, чергувалися різні види діяльності студентів, а саме : загально розвиваючі та силові вправи, стретчинг.

Викладач здійснював зворотній зв’язок з  студентами, серед найкращих було відмічено Олександру Лясоту, Марію Ожгу, Тетяну Кусяк. Сергій Головачук створив позитивний психологічний мікроклімат, що забезпечило високу організованість та активність студентів, які показали хороші навички техніки виконання силових вправ.

Заняття одержало позитивну оцінку членів атестаційної комісії та колег


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38