27 Березня 2023
Викладач обліково–фінансових дисциплін Наталка Кучінік взяла участь у відкритті регіонального представництва Платформи «Жінки в Бізнесі»

Захід відбувся 25 березня у форматі Women For Women, на якому презентували можливості Платформи, говорили про жіноче лідерство та підприємництво, про те, як ставати сильнішими разом та досягати нових вершин.

ℹ️ Регіональною керівницею Української Платформи «Жінки в бізнесі» в Чернівцях є Галина Дарчук – засновниця та директор консалтингового центру «Darchuk consalting», сертифікований бухгалтер, аудитор, бізнес–консультант та коуч. Галина Дарчук є наставником і для студентів спеціальності «Облік і оподаткування» в Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну, яка наставляє на лідерство у своїй професії, пропагує вміння успішно презентувати себе, націлює на реалізацію своїх проєктів.
Радісно було зустріти на найбільшій бізнес–платформі України в складі менторів випускницю Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну спеціальності «Облік і оподаткування» – Альону Сопонару (Цибух), яка керує фінансами однієї з провідних будівельних компаній. Альона вже найближчим часом зустрінеться із студентами коледжу, щоб поділиться своїм досвідом та секретами успіху. Такі зустрічі націлені на стимулювання молодих людей до підприємництва, формування в них податкової культури та загалом відповідальної позиції громадянина своєї держави.


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38