![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/11/397001740_316349824478051_7692444823044312468_n-300x199.jpg)
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/11/398249792_315905967855770_9188475287509728539_n-300x225.jpg)
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/11/395443673_314491757997191_7700919979470165877_n-300x225.jpg)
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/11/395189211_314186274694406_8530958195407479798_n-300x229.jpg)
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/11/395425977_314080851371615_8984723626081587383_n-300x200.jpg)
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_0593-300x200.jpeg)
«Краща мова єднання»! Під цим гаслом відбулось цьогоріч свято до Дня української писемності та мови в Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну.
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_0578-300x200.jpeg)
Низку заходів у Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну, присвячених Дню української писемності та мови, 25 жовтня продовжив квест для студентів–першокурсників «Мовний калейдоскоп».
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_0114-300x200.jpeg)
Квітка мальви, один із найулюбленіших народних символів, росте на території всієї України. ЇЇ вважають берегинею рідної оселі, красивим знаком отчого дому, символом любові до рідної землі, свого народу.
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_0076-1-300x200.jpeg)
Студенти та викладачі Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну взяли участь у бізнес–форумі LadyFest, що проходив 21 жовтня. Захід організовано в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП».
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_0051-300x214.jpeg)
Сьогодні викладач Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну, член Національної спілки краєзнавців України Микола Семенюк взяв участь у заході «Операція «Захід»: пам’ятаймо задля нащадків!», що відбувся у культурно–мистецькому центрі «Чернівці».
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_0042-300x200.jpeg)
«Жити щасливо і жити в злагоді з природою – одне й те саме» (Луцій Сенека)
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_0035-300x200.jpeg)
18 жовтня в Чернівцях розпочався ІІІ книжковий фестиваль «БукФест». Головна ідея фестивалю – розвиток культури читання, зустрічі з авторами, видавцями, які створюють книги. Фокус фестивалю: «Нація, яка читає, непереможна!».
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_0029-300x225.jpeg)
Сьогодні, 18 жовтня, у Європейський день боротьби з торгівлею людьми студенти Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну разом з практичною психологинею Іриною Горожанською долучились до Всеукраїнської інформаційно–просвітницької акції «Придивись!».
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_9962-300x200.jpeg)
Сьогодні на базі Чернівецький фаховий коледж технологій та дизайну відбулося засідання методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області.
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/10/DSC_0260-300x199.jpeg)
Як часто нам не вистачає живого спілкування і активного відпочинку, особливо це відчувають наші студенти. І сьогоднішній квест першокурсника в Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну – це той захід, який вносить цікавинку і урізноманітнює студентське життя. А коли ще й в результаті можна отримати призи, азарту учасникам додається.
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_9598-300x225.jpeg)
До Всесвітнього дня психічного здоров’я практична психологиня коледжу Ірина Горожанська організувала і провела арт–терапевтичний майстерклас зі створення янголів–охоронців у техніці декупаж зі студентами першого курсу.
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_9614-300x200.jpeg)
Створення безпечного освітнього середовища – один із головних пріоритетів закладу освіти в умовах дії правового режиму воєнного стану. Знання правил, які зберігають життя та здоров’я людини – вимога часу і шанс на безпеку.
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_9629-300x225.jpeg)
Художник повинен відчувати музично прекрасне в своєму серці, він повинен глибоко відчути те, що він пише (Моріс Равель)
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_9302-300x200.jpeg)
І хоча до початку вступної кампанії ще є достатньо часу, ми вже починаємо надихатись прийдешнім. Сьогодні було багато натхненних облич і радісних усмішок. Дякуємо вам за спраглість до знань. Ми щасливі, бо бачимо, що нам є заради кого працювати далі.
Читати >>