30 Жовтня 2023
«Поезія – це завжди неповторність…»

Ми переконалися в цьому, провівши поетичний конкурс «Первоцвіт» в період віздначення Дня української писемності та мови. Як перші квіти первоцвіту пробиваються навесні, чаруючи нас своїм цвітінням, так наші юні поети намагалися вперше в стінах коледжу представити свої вірші.

Тематика була довільна, але у віршах ми відчули біль втрат і горя, завданих війною, внутрішні переживання, почуття першого кохання, зачарування осінніми барвами та інші емоції…
І все ж журі серйозно і гідно оцінили поезію юних авторів і сьогодні кращі з кращих отримали свої нагороди. Викладачі комісії філологічних дисциплін спільно з представниками студентської ради коледжу опрацювали поезію 26 авторів, в результаті чого було визначено трьох переможців. Ними стали студенти:
🔸Катерина Муха (філософська лірика)
🔸Наталія Житар (громадянська лірика)
🔸Володимир Попович (інтимна лірика)
Додатково комісія відзначила поезію Христини Іфтімічук у номінації «За образність», Дмитра Білоуса – «За оригінальність» та Владислава Главацького – «За жанрове розмаїття».
Усіх учасників нагороджено іменними дипломами, а переможців – подарунковим сертифікатом на «Театральну подорож з паном Ярком». Бажаємо натхнення нашим конкурсантам і очікуємо на нові поетичні твори!


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss