18 Жовтня 2023
Фізичне виховання і спорт в умовах воєнного стану

Сьогодні на базі Чернівецький фаховий коледж технологій та дизайну відбулося засідання методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області.

Під час роботи засідання з вітальним словом звернувся провідний спеціаліст Чернівецьке обласне відділення КФВС МОНУ Володимир Цуркан. У своєму виступі Володимир Васильович акцентував увагу на особливостях проведення навчально–виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи в умовах воєнного стану у поточному навчальному році.

Далі до слова був запрошений керівник обласного методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області Василь Музика, який наголосив на важливості дотримання методичних рекомендацій при проведенні навчальних занять.

Директор коледжу Алла Гапей ознайомила присутніх з основними напрямками роботи щодо покращення спортивної бази для проведення занять та спортивно–масових заходів у закладі освіти.

👉 Завершилося засідання проведенням навчального заняття «Кругове тренування за протоколом «Табата» з використанням різноманітного інвентарю», що провів викладач коледжу Олександр Помогаєв. Усі присутні дійшли висновку, що заняття було проведено на високому навчально–методичному рівні, а використані найсучасніші методи фізичного розвитку мають високу ефективність.


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38