18 Жовтня 2023
Студенти коледжу завітали на зустріч–презентацію з письменником

18 жовтня в Чернівцях розпочався ІІІ книжковий фестиваль «БукФест». Головна ідея фестивалю – розвиток культури читання, зустрічі з авторами, видавцями, які створюють книги. Фокус фестивалю: «Нація, яка читає, непереможна!».

На запрошення Олена Рєпіна, талановитої ведучої й модераторки заходу, студенти Чернівецький фаховий коледж технологій та дизайну разом з практичною психологинею Іриною Горожанською завітали на зустріч–презентацію з письменником, журналістом, видавцем, волонтером та громадським діячем Ярославом Карпцем, який познайомив зі своєю новою книгою «Self–Harm. Самопошкодження». Ця повість має соціально–психологічну мету: розповісти про так звані групи смерті й убезпечити підлітків від них. Під час презентації виступали експерти, які висвітлювали означену проблему з різних ракурсів.

Селфхарм – це про внутрішню самотність, про неможливість впоратись зі своїми емоціями, це трансформація емоційного болю у фізичний, це мовчазний зойк про підтримку, розуміння і допомогу юної людини. Тому дуже важливо батькам і педагогам не просто прочитати цю книгу, а й спробувати у своїй уяві помінятись із підлітком місцями і почуттями. Надзвичайно важливою є вибудова довірливих стосунків у сім’ї між батьками та дітьми, також у закладах освіти між педагогами та їхніми вихованцями. Неоціненне значення має дружба: довірлива, щира, надійна, – вона теж рятує! Бо головною цінністю є життя в усіх його проявах і всупереч усьому!

🙌 Щиру вдячність висловлює колектив Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну автору Ярославу Карпцю за подаровані (та ще й з автографами!) книгу «Self-Harm. Самопошкодження» та збірку поезій «Вище вогню» молодої нетривіальної поетки Ади Єлагіної. Тепер вони збагатять фонд бібліотеки коледжу та душі й розум її читачів.


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38