18 Травня 2018
Цього дня кожен студент та викладач вишу долучився до свята, одягнувши вишиванку

Спільнота Чернівецького коледжу дизайну та економіки долучилася до відзначення всеукраїнського свята – Дня вишиванки, який цього року відзначається 17 травня. Воно немає офіційного статусу, але тим не менше, з кожним роком набуває все більшої популярності. Свято започаткувала у 2006 році студентка з Чернівців Леся Воронюк. Її надихнув однокурсник Ігор Житарюк, який регулярно одягав вишиванку на пари. Дівчина запропонувала студентам обрати один день і всім разом одягнути вишиванки. Згодом свято набуло популярності не тільки серед мешканців Чернівців, але й всієї України та української діаспори в світі.

На честь цього свята по всій Україні і світі відбувається велика кількість подій та заходів, різного роду акцій: флешмоби, виставки, мегамарші у вишиванках – все, що стосується української культури і вишитої сорочки.

Не оминули цю прекрасну традицію й керівництво, педагочний склад та студенти Чернівецького коледжу дизайну та економіки. З самого ранку в коледжі панував святковий та піднесений настрій. Цього дня студенти та викладачі прийшли до коледжу у національному вбранні – вишиванках, з посмішкою на обличчі. Молодь виглядала ефектно та стильно. Хтось поєднав вишиту сорочку із джинсами, спідницею, хтось із діловими костюмами. Та безперечно вишиванка стала відмінним доповненням до будь–якого образу, гармонійно поєднуючись із брюками, спідницями різних фасонів. І недарма, бо сьогодні елементи української вишиванки привертають увагу в колекціях відомих домів моди – Жана–Поля Готьє, Джона Ґальяно, Ґуччі, Валентіно.

[Not a valid template]


Тематичні теги:
Copyright © 2016
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ДИЗАЙНУ ТА ЕКОНОМІКИ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38