Буковинське народне віче 3 листопада 1918 року стало знаковою подією для кожного буковинця, адже ознаменувалося історичною ухвалою про входження Північної Буковини до Західноукраїнської держави, а також висловило бажання приєднати українську частину колишніх австрійських володінь до України. Цьогоріч 101 річниця цієї визначної історичної дати. З цього приводу в Чернівецькому коледжі дизайну та економіки відбулася зустріч студентів першого і другого курсів з кандидатом історичних наук, асистентом кафедри «Історії України» Чернівецького національного університет імені Юрія Федьковича Олегом Андрійовичем Суровцевим.
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/10/14D9E5E2-0584-4877-A4D9-DBBD94B8ADDC-300x199.jpeg)
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/10/DSC1073-300x199.jpg)
В рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності та з нагоди відзначення Всесвітнього дня заощаджень викладачем фінансових дисциплін Надіє Кисилицею було зорганізовано конкурс «На найдотепнішого економіста», підсумки якого були підведені 25 жовтня.
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/10/DSC1089-300x199.jpg)
В рамках проведення заходів до тижня фінансової грамотності в Чернівецькому коледжі дизайну та економіки 25 жовтня відбувся круглий стіл на тему: «Імплементація змін до законодавства відповідно міжнародним стандартам бухгалтерського обліку та фінансової звітності».
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/10/ailesel-meme-kanserinin-kesin-bir-tani-yontemi-var-midir-6739dd76-300x182.jpeg)
Всеукраїнський день боротьби проти раку молочної залози відзначається з 2005 року щорічно 20 жовтня. Усі заходи, проведені у цей день, мають на меті звернути увагу суспільства на проблематику раку грудей, покращити знання з цього питання, з тим, щоб стала можливим діагностика захворювання на початковій стадії, та здійснено належне лікування. 24 жовтня 2019 року в стінах коледжу відбулась зустріч студенток-першокурсниць з лікарем-гінекологом обласного центру репродуктивного здоров’я молоді «Клініки дружньої до молоді» Корняковою Аллою Іванівною, запрошеною практичним психологом Іриною Горожанською.
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/10/498630C3-98D5-4A27-98CF-0C677D0F7F28-300x199.jpeg)
Студентська спільнота Чернівецького коледжу дизайну та економіки готується до виборів головного органу самоврядування – Студентської ради, які відбудуться вже на початку листопада. Як належить, нинішній склад Студентської ради звітував про роботу, яка наповнювала студентське життя у період від минулих виборів.
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/10/3414D292-38A4-4F91-B822-B1BB120DCAA1-300x200.jpeg)
Понеділок цього навчального тижня завершився спортивно–інтелектуальною грою «Квест першокурсника». Її мета – розкрити потенціал студентів, об’єднати ще малознайомих людей, активно провести час в колі друзів. Студенти пройшли випробування різної складності та змісту. Проявили себе в спортивній грі, інтелектуальних загадках, творчо інтерпретували конкурси селфі, зорієнтувалися у конкурсах на швидкість мислення.
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/10/21F615EF-64ED-4FE0-9065-0AD31D3AA0D0-225x300.jpeg)
Суботній день змагань на Чемпіонаті міста Чернівців видався плідним та врожайним для студентки третього курсу Чернівецького коледжу дизайну та економіки Віолетти Семенюк. Не одне, а одразу два перших місця здобула вона сьогодні: з класичного пауерліфтингу серед OPEN у ваговій категорії до 63 кг з результатом 295 кг та з класичного жиму лежачи серед OPEN у ваговій категорії до 63 кг з результатом 70 кг.
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/10/D0857008-FD1E-4066-BEB5-20DA23E6598D-300x199.jpeg)
Тобі вручив Бог фарби в руки, ти розфарбовуєш усе життя, усі слова, моменти, звуки, і навіть несказанні почуття. І ти вирішуєш, що малювати… Жовтень знову згуртував студентів і викладачів довкола перформансу «Поезія словами та фарбами» та подарував багато вражень, якими варто ділитися
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/10/B3B590AC-1749-4131-8F24-A2D2472585A0-300x225.jpeg)
10 жовтня в Будинку офіцерів провели Буковинський кубок гумору. На цю гру із нетерпінням чекали всі прихильники Клубу веселих і кмітливих. Наші хлопці з команди «Чорним по білому» були круті! Що у підсумку? Гарний настрій і новий досвід
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/10/F60DCEB0-2879-4D1A-9B23-CFF1020AEAB7-300x225.jpeg)
Протягом 8–11 жовтня у Чернівецькому коледжі дизайну та економіки» за ініціативи циклової комісії соціально–гуманітарних дисциплін проведені тематичні заходи до Дня захисника України, 77–ї річниці створення Української Повстанської Армії, Дня українського козацтва.
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/10/D71622B6-4353-4130-B725-B9B914F525C2-300x199.jpeg)
10 жовтня 2019 року під головуванням директора коледжу Пекарського Миколи Івановича відбулось засідання атестаційної комісії. Микола Іванович зазначив, що метою атестації є всебічне комплексне оцінювання педагогічної діяльності, за якою визначається відповідність працівника займаній посаді, рівень кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання, а найважливішими аспектами роботи атестаційної комісії коледжу повинні бути колегіальність та відкритість, доброзичливе ставлення до педагогічного працівника, об’єктивність і системність оцінювання діяльності атестантів.
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/10/C3B3C1F1-288B-4680-8637-FD7FDA638A6F-300x199.jpeg)
Багато років поспіль Чернівецький коледж дизайну та економіки з приємністю зустрічається з чернівчанами і гостями міста на золотій середині осені – у День народження міста Чернівці.
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/10/6B7C265E-961A-444D-81EC-EE3C3153E28E-300x225.jpeg)
Студенти Чернівецького коледжу дизайну та економіки вкотре довели, що безмірно люблять та поважають викладачів своєї альма–матер. День працівника освіти й цьогоріч підтвердив тезу про те, що успіх людини починається із вдячності її викладачу та плекання наукових здобутків!
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/10/893FA01A-A199-46D4-ADB8-2CC3B038C8F6-300x199.jpeg)
Викладачі циклової комісії обліково–фінансових дисциплін Чернівецького коледжу дизайну та економіки разом зі студентами економічного відділення відвідали лекторій «Економічний експрес», що відбувся в рамках програми інформаційних днів Національного банку України в регіонах.