Сьогоднішні випускники – представники того покоління українців, на долю яких випало чимало труднощів. Одні пов’язані зі світовою пандемією, інші – із повномасштабним російським вторгненням. Це саме ті молоді люди, які всупереч обставинам і незалежно від формату навчання все ж доклали максимум зусиль і здобули омріяний фах.
30 Червня 2023
Читати >>
Ще один дорогий серцю випуск
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/07/347269667_246558521457182_3120749280070664661_n-300x200.jpg)
9 Червня 2023
Студентська виборча комісія інформує
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_6033-300x244.jpeg)
Студентська рада Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну – це орган молодіжного самоврядування, який є добровільним громадським об’єднанням і веде свою діяльність відповідно до ініціатив студентів.
Читати >>