26 вересня у Державному вищому навчальному закладі «Чернівецький коледж дизайну та економіки» була організована зустріч студентів–першокурсників з капітаном поліції, старшим інспектором ювенальної превенції Чернівецького відділу поліції Іваном Маликом, який провів з молоддю правоосвітню бесіду–презентацію на тему: «Урок з поліцейським». Під час діалогу зі студентською аудиторією Іван Іванович наголосив на їхніх правах і обов’язках, а також ознайомив з новими корисними мобільними додатками «My police» і «Patrol», які можуть стати у нагоді пересічній людині.
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/09/302DE767-19FC-41B5-AB75-E6A56B6E2C13-300x199.jpeg)
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/ngg_featured/DSC0025-300x199.jpg)
Про правові, організаційні та фінансові засади функціонування технікумів і коледжів у системі фахової передвищої освіти йшлося сьогодні на нараді з керівниками закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області, яка відбулася на базі Державного вищого навчального закладу «Чернівецький коледж дизайну та економіки» за участі в. о. директора Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Ірини Ісопенко, завідувача сектора координації діяльності вищих навчальних закладів та науки Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Михайла Павлюка, голови Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області Алли Гапей, завідувача відділу моніторингу КУ «Навчально–методичний центр якості освіти та координації господарської діяльності у навчальних закладах області» Любов Якименко.
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/09/1EBCEF8F-1D49-4E29-9F53-67123369EF19-240x300.jpeg)
Вже традиційно, у вересні, з нагоди Міжнародного дня студентського спорту у Центральному парку культури і відпочинку імені Т. Г. Шевченка був проведений легкоатлетичний забіг «Студентська миля». Це був шанс не лише показати свою майстерність, а й заохотити та надихнути своїм прикладом інших. Адже ніщо так не об’єднує людей, як спільна мета, підтримка та воля до перемоги над собою.
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/09/94170908-C353-449D-AE3A-DBB242AEF582-300x225.jpeg)
«Хай єднає пісня нас» – під такою назвою відкрито експозицію робіт модельєра, Заслуженого діяча мистецтв України Алли Дутковської, яка організована на честь її 70–річчя від дня народження у виставковому залі Чернівецького обласного меморіального музею Володимира Івасюка. Студенти Чернівецького коледжу дизайну та економіки на виставці ознайомилися з ескізами костюмів, цікавими фотографіями, книгами, платівками, газетними та журнальними статтями.
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/09/47A1BC59-77D5-41AE-A8C7-EBE9C01627E2-300x199.jpeg)
Завтра світ відзначатиме Міжнародний день миру. Ми не проводили флешмобів і святкувань з цього приводу, а вирішили зробити корисну справу і підтримати тих людей, які для нас цей мир забезпечують. Студенти і викладачі Чернівецького коледжу дизайну та економіки передали сьогодні громадській організації «Добротворець» цукерки, печиво, чай та інші солодощі.
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/09/81A8AA77-6A5E-4690-B53E-0FC233055F21-300x199.jpeg)
Що маємо на десерт тижня? День п‘ятниці ми завершили на Театральній площі Чернівців – на святі української пісні з нагоди першого виконання пісень, створених Володимиром Івасюком «Червона рута» та «Водограй». 49 років тому пісня «Червона рута» вперше прозвучала на Чернівецькому телебаченні, і стала ліричним гімном України.
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/09/90DBD6DD-B485-4054-AE3C-4A7C0E43B130-300x199.jpeg)
12 вересня в Чернівецькому коледжі дизайну та економіки відбувся «Олімпійський квест», запланований в рамках Олімпійського тижня. Учасниками заходу стали команди студентів першого курсу. Щорічно на цьому заході випадає чудова нагода познайомити студентів з багатьма видами спорту – в один день і в одному місці, позмагатися, поспілкуватися і ближче познайомитися один з одним.
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/09/1E8B0B25-897A-4101-8AE6-7A489FC16C81-300x199.jpeg)
Цікавинкою Олімпійського тижня став майстер-клас з дзюдо, який був для студентів Чернівецького коледжу дизайну та економіки незапланованим тренуванням – дещо незвичним за змістом, але напрочуд інтенсивним.
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/09/09E92963-EE07-4D80-96F8-945B9433BF3F-300x199.jpeg)
Котляревський у щасливий час
Вкраїнським словом розпочав співати,
І спів той виглядав на жарт не раз.
Та був у нім завдаток сил багатий,
І огник, ним засвічений, не згас,
А розгорівсь, щоб всіх нас огрівати…
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/09/37E42466-6488-49EF-A093-C449CCCB5B0A-300x199.jpeg)
11 вересня відбулося урочисте засідання старостату Чернівецького коледжу дизайну та економіки. В 2019/2020 навчальному році до його складу увійшли старости та їх заступники. Загалом, це 34 лідери організаційної роботи в академічних групах, яких призначено наказом директора коледжу за поданням кураторів академічних груп.
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2019/09/34D0AF3F-344D-4903-B5D3-5BFD42C51A37-300x199.jpeg)
Сьогодні в залі засідань Чернівецького коледжу дизайну та економіки відбулося засідання стипендіальної комісії, рішенням якої призначено академічні стипендії студентам першого курсу. Переглянути документи можна у розділі «Стипендіальне забезпечення»