Цикловою комісією загальнотехнічних дисциплін та технологій проведено творчий практикум «Моя професія» (керівник проєкту – викладач Ольга Віхрова). Учасниками заходу стали студенти спеціальності 182 Технології легкої промисловості (академічні групи 1сп–182, 2–182А і 2–182Б).
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2022/12/AFF610FB-C716-4891-8621-D3699723EA1E-300x212.jpeg)
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2022/12/356A07C0-478F-488F-B69F-0158FFEF4CF0-300x225.jpeg)
Маємо результати конкурсу електронних постерів «Мистецтво проти насильства», який тривав з 25 листопада по 10 грудня 2022 року в Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну в рамках заходів Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства».
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_7214-300x225.jpg)
Зосереджені, напружені, замислені… Так виглядали студенти Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну – знавці української мови, коли писали роботи учасників І етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2022/12/317998635_152866984159670_7458729397675058809_n-300x200.jpg)
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2022/12/318409067_152831064163262_32866808851974542_n-300x212.jpg)
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2022/12/318118096_152490380863997_4369959456416680169_n-300x230.jpg)
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2022/12/BC1274D3-C7EB-46C2-A58B-1B67A7E4B309-300x225.jpeg)
1 грудня 1991 року 90,32% українців підтримали Акт проголошення незалежності України. Глибоко символічно, що саме 1 грудня в коледжі відбувся І етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, метою якого є піднесення престижу української мови, популяризації її серед молоді.
Читати >>