2 Травня 2018
Модна подія весни…

«Модний Проект» – це подія, яка ось уже дев’ятнадцять сезонів поспіль збирає разом модників та модниць, відомих чернівчан, людей мистецтва, власників брендових магазинів та усіх тих, хто цікавиться новинками індустрії моди. Багато випускників Чернівецького коледжу дизайну та економіки – молодих дизайнерів одягу розпочинали свій професійний шлях саме з цього проекту, він був і залишається першою сходинкою в світ моди, краси та дизайну. До речі, у 2019 році «Модний Проект» відзначатиме своє 20–річчя. Тож ідеї і думки на ювілейний модний показ вже народжуються.

А цьогорічний «Модний проект» був сповнений елегантності, шарму й витонченості. На показі було представлено 17 колекцій одягу в різних стилях: Casual, NewLook, ф’южн, етніка. «Сучасна Концепція модного «Я»» – таким є девіз модних показів декількох останніх років. Завдяки творчому задуму авторів в колекціях вдало поєднані різні силуетні форми та напрямки, декор і фактура матеріалів. Яскраві колекції одягу вразили присутніх сміливістю та майстерністю виконання. Демонстрували на «Модному Проекті» роботи молодих дизайнерів учасниці студентського модельного агентства «Рута».

Вітаємо наших студентів – авторів колекцій та висловлюємо слова подяки викладачам і майстрам виробничого навчання спеціальності «Моделювання та конструювання промислових виробів»!

«Модний Проект 2019»… Ми всі хочемо знати, що нас чекає через рік. Але молода генерація робить потужну ін’єкцію оптимізму. Що особливо тішить, що цей оптимізм не тільки на подіумі. Купа молодих людей із думкою в очах і фантастичним смаком в одязі. Нове покоління з усім новим! До зустрічі на модній події весни 2019–го…

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38