Якісне навчання у Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну реалізується через залучення студентів до інтерактивного практичного навчання з елементами бізнес-симуляцій.
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0650-300x240.jpeg)
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0581-300x200.jpeg)
Колекції одягу студентів Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну вкотре стали переможцями Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів!
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0570-300x214.jpeg)
Ну подивіться – знову наші талановиті студентки «дорахувалися» до першого місця на Всеукраїнській олімпіаді!
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/05/DSC_2054-300x200.jpg)
Модний проект – це не тільки свято ідей і фантазій молодих митців, це підґрунтя для появи і зростання талановитої молоді, якій, не зважаючи на події та зміни в суспільстві і країні, потрібно жити і творити майбутнє.
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/05/Creative-Modern-Business-Card-1-300x171.png)
Чернівецький фаховий коледж технологій та дизайну досліджує питання якості надання освітніх послуг і розпочинає опитування здобувачів освіти «Організація освітнього процесу очима студентів».
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0075-300x199.jpeg)
«Наука потрібна народу. Країна, яка її не розвиває, перетворюється в колонію», –Фредерік Жоліо-Кюрі.
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0237-300x199.jpeg)
Сьогодні на базі Чернівецького індустріального фахового коледжу відбулося онлайн засідання методичного об’єднання викладачів хімії, біології і екології закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області.
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0201-300x199.jpeg)
Завершальним заняттям з української літератури для студентів-першокурсників Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну став Літературний батл.
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0099-300x199.jpeg)
«Здоровʼя в твоїх руках. Профілактика та рання діагностика злоякісних новоутворень жіночих статевих органів та молочної залози».
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0174-300x200.jpeg)
На вихідних представники Студентської ради коледжу Софія Богдан та Олена Вакараш долучилися до проведення Першого марафону скандинавської ходьби у Чернівцях «СКАНДИМАРАФОН: NORDIC ENERGY», організаторами якого виступили ГО «Захист».
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0155-300x199.jpeg)
Захопливо та цікаво відзначили Всесвітній день астрономії студенти–першокурсники Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну.
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0056-300x226.jpeg)
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_9991-300x199.jpeg)
Нині Чернівецький фаховий коледж технологій та дизайну весь у вишиванках. Яка прекрасна наша спадщина! Де б ти не пішов у вишиванці, сьогодні тебе впізнають. Це – краса, ніжність, делікатність та терпеливість у творенні!
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_9804-300x169.jpeg)
Студенти Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну разом з куратором групи Олесею Манаїлою та практичним психологом Іриною Горожанською були запрошені до Музею Володимира Івасюка на імпрезу до Всесвітнього дня вишиванки і Міжнародного дня музеїв «А українська вишиванка – диво!».
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_9786-1-300x225.jpeg)
Освіченість сучасної молоді є спільною справою: батьків, вчителів, викладачів та усього українського суспільства. Тоді у неї формується те світло духовне, яке поповнюється з роками, набувається досвідом, закарбовується у їх свідомості і передається наступним поколінням.
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_9760-300x199.jpeg)
З метою підвищення рівня обізнаності учасників освітнього процесу щодо профілактики злоякісних новоутворень та важливості проведення ранньої діагностики, сьогодні в стінах коледжу відбулась зустріч студенток-першокурсниць з акушерами-гінекологами, викладачами Чернівецького медичного фахового коледжу – Світланою Тріскою та Анною Андрушак.
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/05/DSC_0053-300x199.jpeg)
Ми щасливі, що мали нагоду розділити цей день з вами, любі вступники та батьки!
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_9541-300x225.jpeg)
Студенти економічного відділення коледжу разом з викладачем англійської мови Крістіною Зиковою долучились до заходів з нагоди відзначення Дня Європи 2024.
Читати >>