1 Липня 2021
Відбулося засідання Педагогічної ради

30 червня у Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну відбулося засідання Педагогічної ради, яке розпочалося з традиційного вступного слова директора коледжу, Заслуженого працівника освіти України Миколи Пекарського. Під час обговорення розглянуто коло питань, що охоплюють як діяльність коледжу в поточному, так і окреслюють перспективи його розвитку в наступному навчальному році.

Відповідно до порядку денного першим розглянуто питання щодо результатів освітньої діяльності закладу освіти у 2020/2021 навчальному році та завдання щодо забезпечення якості освіти у 2021/2022 навчальному році – зі звітами про роботу виступили голови циклових комісій соціально–гуманітарних дисциплін Галина Адросова, філологічних дисциплін Крістіна Зикова, природничо–математичних дисциплін Галина Волошин, обліково–фінансових дисциплін Тетяна Махній, загальнотехнічних дисциплін та технологій Марія Біла, моделювання та конструювання – Ольга Віхрова.
 
На особливостях організації освітнього процесу в коледжі у 2021/2022 навчальному році акцентувала увагу заступник директора з навчальної роботи Лілія Навольська. Йшлося про впровадження стандартів фахової передвищої освіти, дотримання ліцензійних та акредитаційних умов здійснення освітньої діяльності, моніторинг якості методичного забезпечення навчальних дисциплін тощо.
 
Під час засідання Педагогічної ради з інформацією про підсумки профорієнтаційної діяльності педагогічних працівників та початок вступної кампанії 2021 виступила методист, відповідальний секретар Приймальної комісії Анастасія Потаніна. Підтримку в питанні організації профорієнтаційної роботи висловила заступник директора з гуманітарної освіти та виховання Алла Гапей, яка зазначила, що формування контингенту студентів є пріоритетним напрямом, ця робота має бути спрямована на допомогу вступникам у виборі профілю навчання та сфери майбутньої професійної діяльності.
 
Відбулося також обговорення фінансового забезпечення закладу освіти.
 
Останнім питанням порядку денного було ознайомлення викладачів з попереднім розподілом обсягів навчальної роботи на 2021/2022 навчальний рік.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss