30 Червня 2021
Відбулися випускні урочистості

В Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну відбулися випускні урочистості – вручення дипломів випускникам 2021 року. Цього річ вітали 114 молодших спеціалістів, з них 7 отримали дипломи з відзнакою.

В коледжі вручення дипломів – визначна подія, адже випускний – це остаточне підбиття підсумків роботи викладачів та студентів, урочисте оприлюднення результатів їхньої спільної плідної праці. Три–чотири роки навчання пролетіли майже непомітно, і ось настав довгоочікуваний день, коли випускникам вручили заповітні дипломи.

Церемонію вручення відкрив директор коледжу, Заслужений працівник освіти України Микола Пекарський, який від себе і колективу коледжу привітав випускників. «Нехай вам щастить у світі обраної професії. Нехай збуваються всі ваші мрії і життєві плани. Несіть по життю гідно статус випускника Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну. Прославляйте рідну альма-матер славетними вчинками і гідними справами. Ми впевнені, що будемо вами пишатися!».

Вручила дипломи випускникам заступник директора з навчальної роботи Лілія Навольська. Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, фото спогади зі студентських років, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу в залі.

Від імені випускників виступив Василь Купровський. Василь звернув увагу на те, що навчання було справді хорошою школою життя, незважаючи на усі труднощі та висловив вдячність колективу за ці роки.

Найактивнішим студентам з випуску 2021, які проявили себе в різних сферах діяльності, були вручені дипломи переможців у номінації «Наактивніша студентка» Єлизаветі Лесніковій та Тетяні Худояровій, «Найактивніший студент» – Миколі Дабиці і Василю Купровському.

Святкову атмосферу доповнив виступ талановитих студенток Дар‘ї Мороз, Єлизавети Леснікової, Катерини Яскевич, Поліни Санжаревської, Рахели Брябин, які завжди брали участь у різних культурно–масових заходах, з фінальною піснею випускників «Ми студенти завжди» (керівник – культорганізатор Сергій Янушевський).

Шановні випускники! Щиро вітаємо вас з отриманням дипломів! Пам’ятайте свій рідний коледж, у стінах якого ви провели кращі роки студентського життя! Не зупиняйтеся на досягнутому! Бажаємо, щоб отриманий диплом став не просто документом про вищу освіту, а ключиком, що відчинятиме будь–які двері на шляху до вашої професійної мети!


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38