21 Січня 2019
«В єдності – сила народу!»: привітання директора коледжу з нагоди Дня Соборності України

100 років тому, 22 січня 1919 року, з балкона будинку на вулиці Софійській у Києві пролунали пророчі слова: «Віднині на всіх українських землях, розділених віками, Галичині, Буковині, Закарпатській Русі й Наддніпрянщині буде єдина велика Україна… Віднині є тільки одна незалежна Українська Народна Республіка. Віднині український народ, звільнений могутнім поривом своїх власних сил, має змогу об’єднати всі зусилля своїх синів для створення нероздільної незалежної Української Держави на добро і щастя українського народу».

Саме у цей історичний день було проголошено Акт Злуки між Українською Народною Республікою і Західно–Українською Народною Республікою. Цій непересічній події судилося вкарбуватися в історію України національним святом – Днем Соборності. Адже прийняття Акту Злуки стало великою предтечею народження Єдиної Незалежної Соборної держави України. 

Відзначення Дня Соборності – це не тільки громадянська потреба кожного українця, а й насамперед наш синівський патріотичний обов’язок берегти світлу пам’ять про незліченні жертви, принесені на вівтар своєї державності. 

У цей день ми повинні ще раз осмислити історичні уроки минулого, врахувавши їх на шляху до майбутнього. І головним із них є непохитне усвідомлення того, що лише в єдності наших помислів та дій, сконсолідованості та соборності душ ми зможемо досягнути головної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України. 

Тому цінуймо і шануймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності. Бережімо її, як зіницю ока, бо це єдина сила, котра здатна здолати усі негаразди!

 

З повагою – директор Чернівецького коледжу дизайну та економіки Микола Пекарський


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss