30 Жовтня 2020
Завдання освіти виховувати складову любові та екзистенційний інтелект

Ігор Козловський, колишній політв’язень, переконаний: «Змінити світ можна тільки почавши з самого себе. І головне в цьому житті – це не власні амбіції й не ти сам. Важливою є відповідальність за цінності: цінності життя, любові, людей, свого призначення».

Сьогодні відбулася лекція українського вченого й громадського діяча, кандидата історичних наук Ігоря Козловського на тему «Національна ідентичність як фундамент зрілого суспільства», яку в онлайні відвідали педагогічні працівники, куратори академічних груп Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну. Як зазначив лектор, для нього це не просто лекція, а «це моя сповідь…». Йшлося про цінності українців, та де і як ми можемо їх виховувати.

Пан Ігор за проукраїнську позицію пробув у полоні бойовиків так званої «ДНР» 700 днів. Вижити в жахливих умовах катувань і безнадії йому допомогло заглиблення в себе і власний емоційний інтелект. Адже як вважає вчений «справжня еліта має містити в собі три складових – інтелект, творчість і моральні чесноти». Під час розмови релігієзнавець зазначив, що національна ідея – це певний маяк, опора та орієнтир, на які можуть спиратися освітні лідери у своїй діяльності. Це те, що об’єднує та може привести до спільної мети й суспільного розвитку. Цей шлях розпочинається від внутрішнього діалогу всередині свідомості громадянина та завершується обговоренням на державному рівні


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38