10 Грудня 2020
Вогник любові до українського слова

З 2001 року  доброю традицією стала участь студентів коледжу в Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, метою якого є піднесення престижу української мови, популяризації її серед молоді. Щоправда цьогоріч проводився він, з огляду на карантинні заходи, в дистанційному форматі.

Щира подяка 35 студентам першого і другого курсів, які виявили бажання перевірити рівень своєї мовної компетентності та долучилися до заходу. Конкурсантам було запропоновано тест з української мови на платформі CLASSTIME та інтерактивні вправи, розроблені викладачем коледжу Мариною Юзефович за допомогою сервісів LearningApps.org та Wordwall. Журі конкурсу визначило переможців першого етапу змагання мовознавців:

1⃣ місце виборола Анна Рязанцева, студентка другого курсу спеціальності «Облік і оподаткування»

2⃣ місце поділили між собою Софія Гакман – студентка другого курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» та Віра Фоглінська – студентка першого курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»

3⃣ місце посіли Ольга Цибульська – студентка другого курсу спеціальності «Облік і оподаткування», Віталіна Волянська – студентка другого курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», Анастасія Рафал – студентка першого курсу спеціальності «Моделювання та конструювання промислових виробів»

Вітаємо переможців і зичимо, аби вогник любові до українського слова робив ваше життя світлішим!


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38