1 Вересня 2021
Віват, першокурсники!

31 серпня у Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну відбулася урочиста церемонія посвяти у студенти. Учасниками святкового заходу були першокурсники та їхні батьки, представники адміністрації, викладачі коледжу та студенти.

Розпочалися урочистості з привітання Студентської ради коледжу. Студенти старших курсів Ольга Губка, Марічка Федорюк, Ольга Цибульська, Поліна Санжаревська і Наталя Загара, які впевнені, що історії успіху починаються зі знань та навичок, помножених на життєві принципи, порадили першокурсникам «лупати сю скелю» і цінувати можливості, які відкриваються перед ними. Символічним ритуалом одягання мантії і шапочки магістра Студентська рада посвятила першокурсників у студенти. А далі слова присяги проголосила студентка–першокурсниця Анастасія Максимчук. Понад сто сорок першокурсників прийняли Присягу студента Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну. І, звісно, передача студентського квитка. Цю місію виконала Віра Фоглінська – студентка другого курсу, наша спортивна гордість, яка днями повернулася з Фінляндії, де виборола золоту медаль на Чемпіонаті Європи з карате.

На завершення лунав студентський гімн «Гаудеамус» і заключні слова ведучої Юлії Семенюк, студентки третього курсу, голови Студентської ради коледжу: ««Ви стали частиною коледжанської родини. Позаду вас іспити, переживання, надії, нерви. Все це завершилося. А попереду — незабутні, хвилюючі, радісні часи, які допоможуть вам стати фахівцями, особистостями. Хочу побажати вам ніколи не здаватися. Будьте впевнені в своїх силах. Не бійтеся помилятися. Ніколи не буває злетів без випробувань. Ви — найкращі, адже ви — студенти Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну».

Закарбувала ці фантастичні моменти на фото студентка другого курсу Любов Фоглінська


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38