19 Березня 2024
Відбувся онлайн-практикум на тему «Можливості сервісу YouControl для перевірки юридичних та фізичних осіб»

Для студентів економічного відділення Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну проведено онлайн-практикум на тему «Можливості сервісу YouControl для перевірки юридичних та фізичних осіб».

Навчання для студентів провів бізнес-аналітик компанії YouControl – Максим Зінченко. Спікер ознайомив учасників із особливостями роботи української аналітичної онлайн-системи для бізнесової аналітики, конкурентної розвідки та перевірки контрагентів. Модератор зустрічі – Наталка Кучінік – голова циклової комісії обліково-фінансових дисциплін.

Експерт YouControl продемонстрував покроковий алгоритм перевірки бізнес-партнера з метою зменшення ризиків співпраці. Разом із студентами розібрали формування чек-листа контрагента: визначення статусу юридичної особи, наявність ліцензій, володіння нерухомістю та брендами, причетність до шахрайства та корупційних правопорушень, перевірка керівників компанії та бенефіціарів, наявність зв’язків між компаніями та вплив на них окремих фізичних осіб, показники фінансової звітності.

Завершивши навчання студенти отримали індивідуальні доступи до системи YouControl, що дозволить їм працювати з даними, використовувати достовірну інформацію при написанні курсових робіт та проведенні інших наукових досліджень. Проведення онлайн–практикуму від експертів YouControl для студентів Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну стало можливим завдяки підписаному Меморандуму про співпрацю.

#ГраНавчанняДобробут
#GMWUkraine2024
#ProtectYourMoney
#SecureYourFuture
#GMW2024


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss