21 Лютого 2020
Відбувся ІІ (обласний) етап Х Всеукраїнської олімпіади з української мови

У Міжнародний день рідної мови, 21 лютого 2020 року, на базі Чернівецького коледжу дизайну та економіки відбувся ІІ (обласний) етап Х Всеукраїнської олімпіади з української мови серед 18 студентів закладів фахової передвищої освіти Буковини. Розпочався обласний етап Олімпіади з «Молитви до мови» Катерини Мотрич у виконанні студентів першого курсу коледжу, в якій сконденсовані історія, любов, краса, сила, і, яка стала своєрідним епіграфом до заходу. 

До слова була запрошена доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри сучасної української мови філологічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Олена Кульбабська (голова журі). Олена Валентинівна привітала учасників Олімпіади та побажала їм перемоги у цьому творчому та інтелектуальному змаганні.
Керівник методичного об’єднання викладачів української мови та літератури, викладач Коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, кандидат філологічних наук Лариса Сивак пояснила присутнім студентам процедуру написання олімпіадних завдань.
Ефективним виявилось поєднання проведення Олімпіади та засідання обласного методичного об’єднання викладачів коледжів і технікумів області на тему: «Особистісно орієнтований та діяльнісний підхід на заняттях з української мови та літератури: обмін досвідом». Під час його роботи були обговорені наступні питання: – принципи перевірки конкурсних робіт, – зміни в Умовах прийому до закладів фахової передвищої освіти: перехід на 200-бальну систему оцінювання конкурсних іспитів, – організація індивідуальної роботи зі студентами як необхідна умова розвитку їх творчої обдарованості.
Крім того під час роботи засідання відбулася презентація навчального посібника «Українська література другої половини ХІХ – початку ХХ ст.» викладачем Чернівецького державного комерційного технікуму Русланою Гаврилюк (рецензенти – кандидати філологічних наукЛариса Сивак і Галина Морараш).

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38