27 Лютого 2020
Не можна мовчати!

Тема домашнього насильства досить неоднозначна і примарна: вона існує, але про неї не говорять. У замовчувані цієї актуальної споконвічної теми багато причин: «соромно», «страшно», «не прийнято говорити», «що ж скажуть люди» тощо. Що таке домашнє насильство та законодавство, яке його витлумачує, види домашнього насильства, необхідні дії у разі його скоєння, куди можна і варто звернутись, як протидіяти цьому явищу і чому НЕ МОЖНА МОВЧАТИ?

На усі ці питання і навіть більше відповіли представники мобільної групи реагування протидії домашньому насильству національної поліції 26 лютого 2020 року під час проведення правоосвітніх занять на тему: «Законодавство України у сфері запобігання та протидії домашньому насильству» для студентів 2 і 3 курсів Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну. Жодне питання присутніх на зустрічі не залишилось без відповіді.

Ми щиро дякуємо представникам мобільної групи реагування протидії домашньому насильству Олегу Чубею, Вікторії Трофімовій, Людмилі Ковальській, Павлові Гордійчуку та керівнику групи Сергію Долішняку за те, що, не зважаючи на свій щільний графік і таку нелегку та непередбачувану роботу, вони знайшли час ще й для просвітницької місії, адже в стінах коледжу відбувся ряд зустрічей, якими були охоплені куратори академічних груп та студенти коледжу. Везіння вам у роботі, ну і, звісно ж, затишку і гармонії вдома!

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38