19 Квітня 2024
Вектори діяльності студентського самоврядування в системі вищої освіти

18–19 квітня в Буковинському державному медичному університеті проходила ІХ Міжнародна науково–практична конференція студентів та молодих учених «Вектори діяльності студентського самоврядування в системі вищої освіти».

Почесним гостем пленарного засідання конференції став Надзвичайний і Поважний Посол Індії в Україні Шрі Харш Кумар Джейн, який разом з ректором університету Ігорем Герушем звернулися з вітальним словом до учасників конференції та побажали їм плідної роботи.

🎓 Наш коледж на конференції представила студентка другого курсу спеціальності «Технології легкої промисловості», голова Студентської ради коледжу Софія Богдан. Участь у конференції – це новий і цікавий досвід, нові знайомства з учасниками з різних куточків України та інших країн.

👥 Софія взяла участь в роботі секції «Студентство та волонтерський рух під час війни», де представила доповідь на тему «Активізація волонтерської діяльності студентської молоді у закладах фахової передвищої освіти в умовах війни», підготовану під науковим керівництвом к.е.н., заступника директора з виховної роботи Вікторії Лаготюк.

📌 Під час секційного засідання велася цікава і продуктивна дискусія між учасниками конференції, оскільки тема надважлива в часі війни. Коли ми займаємося волонтерством, то відчуваємо свій маленький внесок в нашу перемогу.


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38