8 Жовтня 2021
В Чернівецькому фаховому коледжі розпочався цикл показових занять педагогічних працівників які атестуються в 2021/2022 навчальному році

Сьогодні показове заняття з навчальної практики на тему «Вметування рукавів в пройми. Вшивання рукавів, пришивання підокатників та плечових накладок» провела майстер виробничого навчання І категорії Ірина Нестеренко. Мета заняття полягала в тому, щоб студенти на основі отриманих технологічних знань освоїли прийоми та способи виконання дій і операцій для з’єднання рукавів пальта з проймою.

Перед демонстрацією практичних прийомів роботи студенти згадували правила техніки безпеки, яких вони повинні дотримуватись в навчальній майстерні та правила роботи з різними видами обладнання. Ірина Никифорівна вдало використовувала мультимедійну презентацію на всіх етапах заняття, зробивши процес навчання більш цікавим, різноманітним та інтенсивним, вміло спонукаючи студентів до розкриття власних потенційних можливостей та здібностей. Навчальний матеріал на слайдах, в інструкційних картах представлено якісно, послідовно, що сприяло кращому запам’ятовуванню інформації та розвитку логічного та образного мислення в здобувачів освіти.
 
Атестаційна комісія відмітила професійність, ерудицію та вимогливість майстра виробничого навчання Ірини Нестеренко, позитивний емоційний стан студентів на занятті, атмосферу співпраці, відсутність інформаційних перевантажень в процесі навчання. Індивідуально зорієнтований підхід в діяльності Ірини Никифорівни сприяв самовдосконаленню практичних навичок студентів при вметуванні та вшиванні рукавів в пройми, формуванню в них професійних вмінь та практичних навиків з виготовлення верхнього одягу.


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss