19 Березня 2024
Студенти зосереджуються на питанні майбутнього працевлаштування

Навчання для студентів випускних курсів добіжить кінця за кілька місяців, тож їм важливо зосередитися на питанні працевлаштування в найближчому майбутньому. Саме тому студенти третього курсу спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Облік і оподаткування» прийшли на кар’єрну зустріч, що відбулася в Чернівецькій міській філії Чернівецького обласного центру зайнятості.

Модератор зустрічі Наталка Кучінік – голова циклової комісії обліково–фінансових дисциплін.

👤Кар’єрний радник відділу кар’єрного консультування Центру зайнятості Тетяна Маслова–Брукер ознайомила студентів з основними аспектами роботи job-сайтів, презентувала алгоритм пошуку вакансій на Єдиному порталі вакансій Державної служби зайнятості. Багато уваги було приділено питанню щодо написання правильного резюме, яке вдало підкреслює hard та soft skills, розглянули можливості створення документа за допомогою онлайн-конструктора резюме. Учасники зустрічі отримали корисні поради щодо вдалого проходження співбесіди та обговорили випадки шахрайства на ринку праці. Фахівець центру зупинилася на питанні порядку оформлення трудових відносин та разом з присутніми визначила переваги легального працевлаштування.

🙌 Чернівецький фаховий коледж технологій та дизайну активно підтримує здобувачів освіти в пошуку свого кар’єрного метчу для реалізації власного потенціалу на ринку праці.

#GMWUkraine2024
#ProtectYourMoney
#SecureYourFuture
#GMW2024


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38