8 Травня 2024
Поважаймо і цінуймо кожного нашого Захисника!

Сьогодні нам як ніколи важливо донести до нашого молодого покоління інформацію про роль наших Захисників в житті кожного українця. Це завдяки їх невтомній праці і патріотизму ми живемо на своїй Батьківщині, працюємо, навчаємося, віримо у той переможний для нас усіх дня.

Молоді ветерани сучасної війни приходять на зміну ветеранам Другої світової війни, які у своїх промовах робили посил на недопустимість такого страшного кровопролиття і руйнувань в Україні знову…

В День пам’яті і примирення студенти Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну мали змогу зустрітися з нашим захисником, старшим лейтинантом, ветераном війни, кавалером ордену Богдана Хмельницького ІІІ ступеня Андрієм Штефанчуком.

Цей молодий і мужній хлопець знає, що таке війна з власного досвіду і розповів студентам цікаві історії з військового життя, поділився своєю мотивацією до навчання, праці, патріотичного життя, своїми тактичними навиками і знаннями. Незважаючи на важкі поранення він не втрачає здатності мотивувати і надихати інших на важливі в своєму житті вчинки, адже кожен наближає перемогу на своєму фронті і ми це повинні розуміти.


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38