8 Травня 2024
Мужність і відвага крізь покоління

8 травня Україна відзначає День пам’яті та перемоги, встановлений минулого року Законом «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років». Це дата, коли студентська молодь коледжу разом з європейською спільнотою вшановує перемогу над нацизмом і пам’ять про загиблих, і всіх жертв Другої світової війни.

Під час години історичної пам’яті «Кривава ціна миру: український рахунок», конкурсу відеопрезентацій «Пам’ять про війну як застереження від її повторення», історичної вікторини «Війна 1939-1945 рр. Український рахунок», студенти приділили особливу увагу тому, що пам’ять про трагічні події і жертви Другої світової війни має стати застереженням від її повторення в майбутньому; визначенню людських і матеріальних втрат України в роки Другої світової війни, її внеску у перемогу над нацизмом, героїзму сучасних захисників Вітчизни, учасників російсько-української війни. Студенти використали відеоматеріали, документи, історичні дослідження з позиції нової традиції святкування в європейському дусі пам’яті та примирення, яка долає стереотипи минулого. Серед переможців історичної вікторини «Війна 1939-1945рр. Український рахунок» студенти: К. Нікіта, М. Шевчук (група 2-071) та М. Богданюк, Ю. Варенька, А. Гренчук, С. Дмитрішен, М. Ткачук (група 2-182Б).

Сьогодні ж студенти першого–другого курсів зустрілися з ветераном АТО, російсько-української війни Олегом Баглаєм, який розповів про свій бойовий шлях, висвітлив «ціну війни». Він увів студентів в історичну обстановку, передав колорит та атмосферу війни, надав опис конкретних бойових подій, в яких брали участь його побратими. Використання емоційно забарвленої розповіді, в невимушеній формі підвищили емоційне сприйняття студентами заходу, підсилили його виховний вплив.

ℹ️ Проведені тематичні заходи сприяли формуванню у студентської молоді почуття патріотизму, усвідомленню подвигу борців проти нацизму часів Другої світової війни, а у світлі сьогоднішніх подій – вихованню поваги до захисників територіальної цілісності нашої країни.


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38