23 Вересня 2021
Податкова освіченість студентів

Сьогодні студенти третього курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» разом із викладачем фінансових дисциплін Світланою Душенко в рамках вивчення теми «Податки» та заходу «День відкритих дверей» відвідали Головне управління Державної податкової служби в Чернівецькій області.

Студенти зустрілися із заступником начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Миколою Загарюком, який в доступній формі розповів студентам про права та обов’язки платників податків, напрямки реформування податкової системи України, адміністрування та порядок сплати податків, розглядаючи конкретні практичні ситуації. Жваву дискусію викликали питання оподаткування доходів відомих блогерів та інтернет-магазинів. Під час спілкування Микола Загарюк постійно робив акцент на свідоме та відповідальне відношення громадян до сплати податків та єдиного соціального внеску.
 
Майбутніх фінансистів зацікавила розповідь начальник відділу кадрового забезпечення та розвитку персоналу Головного управління ДПС у Чернівецькій області Зої Богданової про професію податківця та можливість працевлаштування до податкової служби. Також, головний державний інспектор сектору інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Чернівецькій області Галина Ткачук презентувала функціонал електронних сервісів податкової служби та інформаційний контент Податкової карти України.
Коледж висловлює подяку за відкритість та участь працівників Головного управління ДПС у Чернівецькій області у підвищенні податкової освіченості молодших фахових бакалаврів з фінансів, банківської справи та страхування.


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38