8 Квітня 2019
На крок ближче до успішного працевлаштування

Сьогодні в Чернівецькому коледжі дизайну та економіки відбувся круглий на тему: «На крок ближче до успішного працевлаштування». В роботі круглого столу взяли участь потенційні роботодавці підприємств міста, фахівці Чернівецького обласного центру зайнятості і студенти випускних груп коледжу.

Провідний спеціаліст юридичного відділу центру зайнятості Ірина Василівна Паращук ознайомила студентів з основними правами молодих спеціалістів і пакетом соціальних послуг, які надаються працівникам в разі укладання трудової угоди і надала кваліфіковані відповіді на питання студентів.

Фахівець відділу організації профорієнтації центру зайнятості Марія Вікторівна Івасюк разом з присутніми роботодавцями надала інформацію щодо наявності вакансій на ринку праці зі спеціальностей, які опановують студенти коледжу.

В роботі круглого столу також взяла участь, в минулому випускниця коледжу, а зараз успішний керівник і власник Творчої майстерні «SAVA» – Катерина Сава, яка поділилась власним досвідом становлення і побудови власної кар’єри з випускниками. Катерина Сава працює над розширенням майстерні і створенням нових робочих місць, приймає участь у творчих проектах і конкурсах, із задоволенням ділиться своїми напрацюваннями із студентами-практикантами.

Такі зустрічі в коледжі – традиційні. Вони допомагають студентам зорієнтуватись у виборі першого робочого місця і вселяють впевненість у молодих спеціалістів на порозі виходу в самостійне трудове життя.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss