30 Березня 2023
Для студентів економічного відділення відбувся business speech

29 березня в Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну для студентів економічного відділення відбувся business speech від президента клубу CBG, співвласника компанії Brushme та Artfour & Franklin, – Олександра Богачика на тему: «Запуск бізнесу: від ідеї до реалізації».

ℹ️ Під час виступу спікер поділився з аудиторією молодих людей власним досвідом щодо того, як започаткувати власний бізнес з нуля, як змусити успішно розвиватися бізнес в умовах нестабільної економічної ситуації, які можливості відкриває криза та як її використати для розвитку бізнесу, як заробляти та заощаджувати, – і це лише частина питань, що були розглянуті під час заходу.
📌 Зустріч стала корисною та цікавою для учасників, підібраний матеріал є актуальним для молоді, а легкість презентації інформації максимально сподобалися аудиторії. Спікер дав ґрунтовні та вичерпні відповіді на запитання, які стосувалися розвитку власного бізнесу, ризиків, що можуть виникати в ході його ведення, формування стартового капіталу та вибору конкурентної стратегії.
Студенти отримали нові знання та корисні контакти для подальшого спілкування, запрошення пройти практичну підготовку з перспективою працевлаштування в успішній та конкурентоспроможній компанії.
🙌 Щиро дякуємо Олександру Богачику за продуктивний та натхненний інтерактив, зичимо миру, успішних проектів та швидкої перемоги для України!


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss