16 Лютого 2022
День єднання

16 лютого в Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну відповідно до Указу Президента України відзначили нове державне свято – День єднання. У межах цього Дня відбулися урочисті збори студентського активу із підняттям Державного Прапору України та виконанням Державного Гімну.

В засіданні прийняла участь заступник директора з гуманітарної освіти та виховання Алла Гапей, яка відзначила важливість цього свята, адже в умовах геополітичного протистояння, загострення гібридної війни РФ проти нашої країни воно консолідує всіх громадян перед лицем загрози та інформаційного тиску.

Молодь ознайомилась із Зверненням Президента України В. Зеленського, в якому він зазначив: «У нас одне–єдине європейське прагнення – ми хочемо свободи та готові її виборювати».

В ході заходу викладач суспільних дисциплін Галина Андросова інформували молодь про причини та наслідки сучасного геополітичного зіткнення, агресії путінської РФ проти України, зосередження російських військ біля українських кордонів з метою шантажу країн Заходу так званими «гарантіями безпеки». Викладач проаналізувала позиції наших західних партнерів щодо необхідності термінової деескалації, важливості створення серед українських політиків коаліції для досягнення національної згоди.

У своїх виступах студентська молодь згадала славне історичне минуле українців, вшанувала подвиги воїнів героїв АТО та ООС, підтвердила, що є носієм одвічних рис кожного українця: прагнення свободи і відчуття власної гідності, готовності до розбудови своєї Батьківщини та її захисту.


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38