8 травня Україна відзначає День пам’яті та перемоги, встановлений минулого року Законом «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років». Це дата, коли студентська молодь коледжу разом з європейською спільнотою вшановує перемогу над нацизмом і пам’ять про загиблих, і всіх жертв Другої світової війни.
Читати >>
8 Травня 2024
Мужність і відвага крізь покоління
8 Травня 2024
Поважаймо і цінуймо кожного нашого Захисника!
Сьогодні нам як ніколи важливо донести до нашого молодого покоління інформацію про роль наших Захисників в житті кожного українця. Це завдяки їх невтомній праці і патріотизму ми живемо на своїй Батьківщині, працюємо, навчаємося, віримо у той переможний для нас усіх дня.