13 Січня 2022
Звіт директора Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну про діяльність у 2021 році одноголосно схвалено рішенням загальних зборів трудового колективу

13 січня 2022 року відбулися загальні збори трудового колективу Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну. Порядок денний включав низку важливих питань, зокрема звіт директора Коледжу, обрання комісії з трудових спорів та інші.

Микола Пекарський представив звіт директора про виконання умов контракту з Міністерством освіти і науки за 2021 рік, інформував делегатів загальних зборів про виконання завдань колективу коледжу в освітній сфері. Звіт доповнили у своїх виступах заступник директора з навчальної роботи Лілія Навольська, головний бухгалтер Наталія Чобану, заступник директора з адміністративно–господарської роботи Ольга Залевська, методист Анастасія Потаніна, заступник директора з гуманітарної освіти та виховання Алла Гапей, ґрунтовно проаналізувавши пріоритетні напрямки діяльності коледжу, основні досягнення педагогічного та студентського колективів за звітний період, результати вступної кампанії тощо.

Микола Пекарський підкреслив, що представлений звіт – це узагальнення роботи всього колективу Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну. Відтак він висловив вдячність викладацькому колективу, працівникам структурних підрозділів, студентському активу за створення позитивного іміджу Коледжу, успішне втілення освітніх проєктів й закликав плідно працювати в подальшому. 

Про хід виконання колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом у 2021 році звітував голова Первинної профспілкової організації працівників Руслан Кучінік. Доповідач детально проаналізував хід виконання головного документу, що регулює трудові відносини, забезпечує соціальний захист трудового колективу. За його словами аналіз виконання умов, включених до Колективного договору, свідчить про те, що закладені в ньому норми успішно реалізуються. У звіті йшлося про роботу з соціального захисту прав працівників, заходи з охорони праці, оздоровлення та відпочинку, підтримки духовного та фізичного розвитку членів колективу.

Також на порядку денному загальних зборів було обрання членів комісії з трудових спорів. Запропоновані кандидатури від адміністрації та членів профспілки були підтримані одноголосно


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss