11 Березня 2021
Звернення директора Коледжу

Ситуація із розповсюдженням коронавірусної інфекції залишається надзвичайно загрозливою і несприятливою. Зважаючи на те, що здоров’я та життя студентів і викладачів коледжу, а також їхніх родин є найвищою цінністю, ми ухвалили рішення про продовження дистанційного навчання. Ми готові повернутись до змішаної форми навчання, коли ситуація з інфікуванням коронавірусною інфекцією стабілізується.

Щодо якості навчання, необхідно зазначити, що викладачі провели значну роботу щодо підготовки до дистанційного навчання. Студенти можуть через онлайн– канал зв’язку бачити адреси відеоконференційних кімнат, у яких відбуваються заняття. Окремі викладачі, які потребували підвищення кваліфікації щодо методів дистанційного навчання, пройшли спеціалізовані тренінги.

Наприкінці березня розпочнемо опитування студентів щодо якості проведення дистанційних занять. Тож прошу студентів взяти участь у цьому анкетуванні.

Ми враховуємо всі пропозиції та побажання при прийнятті рішень та розуміємо, що основна діяльність Коледжу спрямована саме на забезпечення освітнього процесу для студентів.

Бажаю здоров’я усім Вам і Вашим родинам. Сподіваюся на Ваше розуміння та підтримку.


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38