23 Грудня 2021
Воркшоп «Страховий ринок»

Студенти третього курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» під час навчальної практики з фінансів під керівництвом викладача-методиста Світлани Душенко взяли участь у воркшопі з теми «Страховий ринок», який провела для них головний фахівець Чернівецького міського відділення ПАТ «НАСК «ОРАНТА» Ірина Клим.

Для початку Ірина Віталіївна розповіла студентам історію страхової компанії «Оранта», її структуру та організацію діяльності, види страхових послуг та результати роботи компанії за останні три роки.
Під час воркшопу студенти заповнили договори та поліси добровільного і обов’язкового страхування; вибираючи відповідні страхові тарифи з врахуванням страхових ризиків та встановлених страхових лімітів, розрахували суму страхового платежу; цікавились специфікою різних видів страхування. Розбираючи конкретні практичні кейси п. Ірина окреслила механізми отримання страхових виплат та звернула увагу студентів на недопустимість і наслідки приховування або надання неправдивої інформації під час укладання договорів страхування. Наприкінці зустрічі Ірина Клим зробила акцент на перевагах страхування саме в ПАТ «НАСК «ОРАНТА».
Адміністрація коледжу висловлює подяку за професійну підтримку практичної підготовки фахівців з фінансів, банківської справи та страхування.


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38