7 Жовтня 2020
Вітаємо з нагородою!

Щиро вітаємо нашу колегу – викладача рисунку і живопису Тетяну Яворську з нагородженням Почесною грамотою Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток освіти Буковини та з нагоди Дня працівників освіти. Бажаємо натхнення та нових професійних здобутків!

Про викладача: Формування естетичної, технологічної і мистецької компетентностей проходить низкою через усі навчальні дисципліни, які викладає Тетяна Яворська. Неординарне творче бачення та вміння підбирати ключі до сердець студентів робить її прекрасним педагогом та художником. Вона є уважною до студентів, знаходить до кожного індивідуальний підхід, розкриває особисті таланти та творчі якості майбутніх конструкторів одягу. Тетяна Яворська плідно співпрацює з Чернівецьким художнім музеєм і Центром культури «Вернісаж» в різних мистецьких проектах, презентуючи власні роботи: Всеукраїнська виставка «Від Землі до Сонця» (м. Чернівці, 2017 р.), Виставка «Ейфорія» (м. Чернівці, 2019 р.), ІІ Міжнародна виставка творчих робіт випускників Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка (м. Чернівці, 2019 р.). У січні 2020 року Тетяна Яворська пройшла відбір до участі у ІІ Всеукраїнській виставці живопису «Подих акварелі 2020» (м. Бориспіль). Дві її роботи – «Троянди» і «Там де гори й полонини» були відібрані й опубліковані в каталозі та експонуються в Бориспільському державному історичному музеї. З останніх її творчих здобутків – участь у ІІІ Міжнародному фестивалі акварельних мініатюр MiniWatercolor Kyiv 2020.

Тетяна Яворська є членом Асоціації Акварелістів Буковини. Її професійна діяльність відзначена стипендією Президента України для молодих майстрів народного мистецтва (2018 р.), Подякою Сторожинецького міського голови за професійну роботу та оцінювання учасників І конкурсу-пленеру «Етюди мого міста» (2018 р.), Дипломом Управління культури Чернівецької міської ради за участь у ІІ Міжнародній виставці «Чуття єдиної родини» (2019 р.).

 


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss